asc

Veškeré zboží skladem

asc

Dodání nejdéle do 48 hodin

Bezpečnostní upozornění

Bezpečnostní upozornění

  1. Tento produkt není vhodný pro děti mladší 8 let.
  2. Tento produkt obsahuje malé části, které mohou být při požití nebezpečné nebo dokonce smrtelné. V takovém případě se okamžitě poraďte s lékařem.
  3. Neocube by nikdy neměl být uložen v blízkosti nebo v přímém kontaktu s elektronickými přístroji z důvodu jejich poškození nebo zničení silnými magnety. Silné magnety mohou také poškodit elektronické lékařské přístroje, proto by s Neocube nikdy nemělo být manipulováno v blízkosti lidí s kardiostimulátorem nebo jinými elektronickými zdravotnickými zařízeními.
  4. Neocube by neměl být uložen v blízkosti nebo v přímém kontaktu s žádným typem magneticky uložených dat, např. kreditní karty, diskety, pevné disky, … z důvodu jejich poškození nebo zničení.
  5. Nikdy se nepokoušejte spálit Neocube.
  6. Pokud je kovový povlak kolem kuličky porušený, přestaňte výrobek preventivně používat. NdFeB, který tvoří magnetický materiál v Neocube, je relativně nový materiál a dlouhodobé účinky přímého styku s pokožkou tedy nejsou známy, přestože žádné studie nenaznačují, že by byl toxický vůči pokožce.
  7. Tento produkt není určen pro léčbu a/nebo diagnostiku jakékoli nemoci.
  8. Tento produkt obsahuje malé kuličky.
  9. Vaším souhlasem s těmito podmínkami se společnost X-Trader.cz s.r.o., všichni její zaměstnanci, pracovníci či investoři zříkají zodpovědnosti při jakýchkoliv vzniklých újmách, včetně, ale nikoli výhradně, finančních či fyzických, vyplývajících z použití nebo zneužití tohoto výrobku.
 
Google+